KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7493189
nr 749 3189
Blandteknik
stilleben med rosor, signerad Alf Lindberg 1983, 42x33
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:06:06
450 kr
450 kr
550 kr